Lærernes skemaer

Lærernes Skemaer

Fra 22. oktober 2018

 

AK, Amine Korkmaz
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 1.kl DAN 1.kl 3.A KLT 3.A 3.A DAN 3.A
8.55 – 9.40 1.kl DAN 1.kl 1.kl KLT 1.kl 3.A DAN 3.A 3.A DAN 3.A
9.55 – 10.40 1.kl DAN 1.kl 3.A DAN 3.A 3.A DAN 3.A 1.kl DAN 1.kl
11.15 – 12.00 3.A DAN 3.A 3.A DAN 3.A 3.A DAN 3.A 1.kl DAN 1.kl 1.kl DAN 1.kl
12.00 – 12.45 3.A DAN 3.A 1.kl DAN 1.kl 3.A DAN 3.A 1.kl DAN 1.kl
13.00 – 13.45 1.kl DAN 1.kl 1.kl DAN 1.kl 1.kl DAN 1.kl
13.45-14.30 1.kl DAN 1.kl

 

AZ, Aziz Korkmaz
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 2.kl NAT 2.kl 8.kl KRI 8.kl 1.kl IDR GÅRD 1.kl IDR GÅRD 1.kl TYR 1.kl
8.55 – 9.40 5.A TYR 5.A 5.A TYR 5.A 3.B TYR 3.B 6.A TYR 6.A 1.kl IDR GÅRD
9.55 – 10.40 3.B TYR 3.B 6.B TYR 6.B 6.A TYR 6.A 6.A KOM 6.A 6.B TYR 6.B
11.15 – 12.00 6.B KOM 6.B 0.kl TYR 0.kl 6.A KOM 6.A
12.00 – 12.45 6.B KOM 6.B 7.kl KRI 7.kl 4.kl KRI 4.kl
13.00 – 13.45 1.kl TYR 1.kl 0.kl TYR 0.kl
13.45-14.30 1.kl NAT 1.kl

 

CB, Charlotte Brems
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 3.A HÅN HÅN 4.kl DAN 4.kl
8.55 – 9.40 3.A HÅN HÅN 3.A HIS 3.A 4.kl DAN 4.kl
9.55 – 10.40 5.A HÅN HÅN 4.kl HÅN HÅN 2.kl HÅN HÅN 4.kl KLT 4.kl
11.15 – 12.00 5.A HÅN HÅN 4.kl HÅN HÅN 2.kl HÅN HÅN 4.kl DAN 4.kl
12.00 – 12.45 7.kl HIS 7.kl 5.B HÅN HÅN 4.kl DAN 4.kl 7.kl HIS 7.kl 4.kl DAN 4.kl
13.00 – 13.45 4.kl DAN 4.kl 5.B HÅN HÅN 4.kl DAN 4.kl 3.B HIS 3.B
13.45-14.30 4.kl DAN 4.kl 4.kl DAN 4.kl

 

CL, Christopher Leth
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 5.B HIS 5.B 9.kl HIS 9.kl 6.A DAN 6.A 6.B HIS 6.B
8.55 – 9.40 6.A DAN 6.A 7.kl GEO 7.kl
9.55 – 10.40 6.B HIS 6.B 6.A HIS 6.A 4.kl HIS 4.kl 9.kl SAM 9.kl
11.15 – 12.00 6.A DAN 6.A 8.kl SAM 8.kl 6.A DAN 6.A
12.00 – 12.45 6.A DAN 6.A 6.A DAN 6.A 6.A DAN 6.A 6.A HIS 6.A
13.00 – 13.45 7.kl GEO 7.kl 6.A DAN 6.A 6.A DAN 6.A
13.45-14.30 5.A HIS 5.A 9.kl SAM 9.kl

 

EG, Ender Güven
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 7.kl TY 7.kl 7.kl TY 7.kl 2.kl TYR 2.kl 6.B TY 6.B 6.A TY 6.A
8.55 – 9.40 5.B TYR 5.B 5.B TYR 5.B 3.A TYR 3.A 5.A TY 5.A 8.kl TY 8.kl
9.55 – 10.40 3.A TYR 3.A 4.kl TYR 4.kl 8.kl TY 8.kl
11.15 – 12.00 2.kl TYR 2.kl 6.B TY 6.B 5.B TY 5.B 0.kl MAT 0.kl
12.00 – 12.45 4.kl TYR 4.kl 0.kl MAT 0.kl 0.kl MAT 0.kl 0.kl MAT 0.kl
13.00 – 13.45 6.A TY 6.A 0.kl MAT 0.kl 8.kl TY 8.kl
13.45-14.30 8.kl TY 8.kl 7.kl TY 7.kl

 

FS, Funda Sarac
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 6.A ENG 6.A 6.A ENG 6.A 4.kl ENG 4.kl 6.A ENG 6.A 7.kl ENG 7.kl
8.55 – 9.40 6.A ENG 6.A 4.kl ENG 4.kl 4.kl ENG 4.kl 3.B ENG 3.B 5.A ENG 5.A
9.55 – 10.40 4.kl ENG 4.kl 5.A KRI 5.A 7.kl ENG 7.kl 7.kl ENG 7.kl 6.A KRI 6.A
11.15 – 12.00 5.A ENG 5.A 3.B ENG 3.B 7.kl ENG 7.kl 5.B KRI 5.B
12.00 – 12.45 4.kl IDR 4.kl 6.B KRI 6.B 5.B IDR IDR 3.B ENG 3.B
13.00 – 13.45 4.kl IDR 4.kl 5.A ENG 5.A 5.B IDR IDR
13.45-14.30 5.A ENG 5.A

 

IK, Ismet Korkmaz
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 8.kl ENG 8.kl 5.B ENG 5.B 7.kl DAN 7.kl 8.kl ENG 8.kl
8.55 – 9.40 2.kl KRI 2.kl 7.kl DAN 7.kl 7.kl DAN 7.kl 2.kl ENG 2.kl
9.55 – 10.40 7.kl DAN 7.kl 7.kl DAN 7.kl 5.B ENG 5.B 1.kl KRI 1.kl 7.kl DAN 7.kl
11.15 – 12.00 7.kl DAN 7.kl 5.B ENG 5.B 8.kl ENG 8.kl 7.kl DAN 7.kl
12.00 – 12.45 9.kl KRI 9.kl 3.B KRI 3.B 8.kl ENG 8.kl
13.00 – 13.45 5.B ENG 5.B 7.kl DAN 7.kl 2.kl ENG 2.kl
13.45-14.30 3.A KRI 3.A 2.kl ENG 2.kl

 

JK, Jon Koldborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 9.kl KOM 9.kl 7.kl KOM 7.kl 8.kl KOM 8.kl
8.55 – 9.40 9.kl KOM 9.kl 7.kl KOM 7.kl 8.kl KOM 8.kl
9.55 – 10.40 5.B KOM 5.B 9.kl GEO 9.kl 5.A KOM 5.A 9.kl ENG 9.kl
11.15 – 12.00 5.B MAT 5.B 9.kl ENG 9.kl 6.B MAT 6.B
12.00 – 12.45 5.B MAT 5.B 6.B MAT 6.B 5.B MAT 5.B 5.B MAT 5.B
13.00 – 13.45 6.B MAT 6.B 6.B MAT 6.B 5.B MAT 5.B 9.kl ENG 9.kl
13.45-14.30 6.B MAT 6.B 9.kl ENG 9.kl 9.kl ENG 9.kl

 

KB, Kristian Bauer
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 9.kl ESP 9.kl 7.kl ESP 7.kl 8.kl ESP 8.kl
8.55 – 9.40 9.kl ESP 9.kl 7.kl ESP 7.kl 8.kl ESP 8.kl
9.55 – 10.40 5.B ESP 5.B 5.A ESP 5.A 6.A ESP 6.A
11.15 – 12.00 6.B ESP 6.B 8.kl IDR IDR 6.A ESP 6.A
12.00 – 12.45 6.B ESP 6.B 8.kl IDR IDR 5.A IDR IDR
13.00 – 13.45 9.kl IDR IDR 6.A IDR IDR 5.A IDR IDR
13.45-14.30 9.kl IDR IDR 6.A IDR IDR

 

KM, Karen Mikkelsen
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 5.B DAN 5.B 5.B DAN 5.B 5.B DAN 5.B
8.55 – 9.40 5.B DAN 5.B 5.B DAN 5.B 5.B DAN 5.B
9.55 – 10.40 5.B DAN 5.B 1.kl ENG 1.kl 5.A DAN 5.A 5.A DAN 5.A
11.15 – 12.00 5.B DAN 5.B 5.A DAN 5.A 5.A DAN 5.A 5.A DAN 5.A
12.00 – 12.45 5.A DAN 5.A 5.A DAN 5.A 1.kl ENG 1.kl
13.00 – 13.45 5.A DAN 5.A 5.A DAN 5.A
13.45-14.30 5.B DAN 5.B

 

LW, Lisbeth Wilesen
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 8.kl DAN 8.kl
8.55 – 9.40 8.kl DAN 8.kl 8.kl DAN 8.kl
9.55 – 10.40 8.kl DAN 8.kl 8.kl HIS 8.kl
11.15 – 12.00 8.kl DAN 8.kl
12.00 – 12.45 8.kl HIS 8.kl 8.kl DAN 8.kl
13.00 – 13.45 9.kl IDR IDR 8.kl DAN 8.kl
13.45-14.30 9.kl IDR IDR 8.kl DAN 8.kl

 

MA, Mahmut Korkmaz
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55
8.55 – 9.40
9.55 – 10.40
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45 7.kl MAT 7.kl
13.00 – 13.45 7.kl MAT 7.kl
13.45-14.30 7.kl MAT 7.kl 7.kl MAT 7.kl 7.kl MAT 7.kl

 

MF, Marina Fontana
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 6.B DAN 6.B 6.B ENG 6.B 6.B ENG 6.B 9.kl TY 9.kl 9.kl TY 9.kl
8.55 – 9.40 6.B DAN 6.B 6.B ENG 6.B 6.B DAN 6.B 9.kl TY 9.kl
9.55 – 10.40 6.B DAN 6.B 6.B DAN 6.B
11.15 – 12.00 9.kl TY 9.kl 6.B DAN 6.B 6.B DAN 6.B
12.00 – 12.45 6.B DAN 6.B 6.B DAN 6.B
13.00 – 13.45 6.B ENG 6.B

 

OA, Ömer Akbulut
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 4.kl MAT 4.kl 3.B MAT 3.B 3.B MAT 3.B 4.kl MAT 4.kl
8.55 – 9.40 4.kl MAT 4.kl 3.B MAT 3.B 2.kl MAT 2.kl 4.kl MAT 4.kl
9.55 – 10.40 2.kl MAT 2.kl 1.kl MAT 1.kl 2.kl MAT 2.kl 3.B MAT 3.B
11.15 – 12.00 1.kl MAT 1.kl 1.kl MAT 1.kl 1.kl MAT 1.kl 3.A MAT 3.A 3.B MAT 3.B
12.00 – 12.45 2.kl MAT 2.kl 1.kl MAT 1.kl 3.A MAT 3.A 3.A MAT 3.A
13.00 – 13.45 2.kl MAT 2.kl 3.A MAT 3.A 4.kl MAT 4.kl
13.45-14.30 3.A MAT 3.A

 

PS, Peter Skjerning
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 3.A MUS MUS 3.B MUS MUS
8.55 – 9.40 1.kl MUS 1.kl 1.kl MUS 1.kl
9.55 – 10.40 3.B MUS MUS 5.B MUS MUS
11.15 – 12.00 4.kl MUS MUS 4.kl MUS MUS
12.00 – 12.45 5.A MUS MUS 2.kl MUS 2.kl
13.00 – 13.45 2.kl MUS 2.kl 3.A MUS MUS

 

RA, Ramazan Akcin
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 5.A MAT 5.A 5.A MAT 5.A 5.A MAT 5.A 5.A MAT 5.A
8.55 – 9.40 8.kl FYS FYS 5.A MAT 5.A 9.kl MAT 9.kl 6.A MAT 6.A
9.55 – 10.40 9.kl MAT 9.kl 8.kl MAT 8.kl 9.kl MAT 9.kl
11.15 – 12.00 9.kl MAT 9.kl 6.A MAT 6.A 6.A MAT 6.A 8.kl FYS FYS
12.00 – 12.45 9.kl MAT 9.kl 6.A MAT 6.A 8.kl FYS FYS
13.00 – 13.45 8.kl MAT 8.kl 9.kl FYS FYS 9.kl FYS FYS 8.kl MAT 8.kl
13.45-14.30 6.A MAT 6.A 9.kl FYS FYS 8.kl MAT 8.kl 8.kl MAT 8.kl

 

RS, Rabia Sari
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 2.kl DAN 2.kl 2.kl DAN 2.kl 3.B DAN 3.B
8.55 – 9.40 2.kl DAN 2.kl 2.kl DAN 2.kl 3.B DAN 3.B
9.55 – 10.40 2.kl DAN 2.kl 3.B DAN 3.B 2.kl KLT 2.kl
11.15 – 12.00 3.B DAN 3.B 3.B DAN 3.B 2.kl DAN 2.kl 3.B DAN 3.B 2.kl DAN 2.kl
12.00 – 12.45 3.B DAN 3.B 3.B DAN 3.B 2.kl DAN 2.kl 2.kl DAN 2.kl
13.00 – 13.45 2.kl DAN 2.kl 3.B KLT 3.B 3.B DAN 3.B
13.45-14.30 2.kl DAN 2.kl 3.B DAN 3.B

 

SI, Sengül Inekci
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 0.kl IDR GÅRD 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl
8.55 – 9.40 0.kl BIL 0.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl
9.55 – 10.40 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl MUS 0.kl 0.kl IDR GÅRD
11.15 – 12.00 0.kl DAN 0.kl 0.kl IDR GÅRD 0.kl ENG 0.kl
12.00 – 12.45 0.kl DAN 0.kl 0.kl MUS 0.kl
13.00 – 13.45 0.kl KLT 0.kl 0.kl BIL 0.kl
13.45-14.30 0.kl SFO 0.kl 0.kl SFO 0.kl

 

TB, Thorkel Bering
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 5.A NAT 5.A 4.kl NAT 4.kl 3.A NAT 3.A
8.55 – 9.40 7.kl FYS 7.kl 6.A NAT 6.A 6.B NAT 6.B 6.B NAT 6.B
9.55 – 10.40 6.A NAT 6.A 3.B NAT 3.B 8.kl BIO 8.kl 5.B NAT 5.B
11.15 – 12.00 4.kl NAT 4.kl 7.kl FYS 7.kl 9.kl BIO 9.kl 3.A IDR GÅRD
12.00 – 12.45 3.A NAT 3.A 9.kl BIO 9.kl 3.B NAT 3.B 5.A NAT 5.A
13.00 – 13.45 3.A IDR GÅRD 8.kl BIO 8.kl 7.kl BIO 7.kl
13.45-14.30 5.B NAT 5.B 8.kl GEO 8.kl

 

TG, Tine Baadsgaard
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 3.B BIL BIL 1.kl BIL 1.kl 9.kl DAN 9.kl
8.55 – 9.40 3.B BIL BIL 9.kl DAN 9.kl 9.kl DAN 9.kl
9.55 – 10.40 5.A BIL BIL 4.kl BIL BIL 3.A ENG 3.A 2.kl BIL 2.kl 3.A ENG 3.A
11.15 – 12.00 5.A BIL BIL 4.kl BIL BIL 2.kl BIL 2.kl 9.kl DAN 9.kl
12.00 – 12.45 1.kl BIL 1.kl 5.B BIL BIL 9.kl DAN 9.kl 9.kl DAN 9.kl
13.00 – 13.45 3.A ENG 3.A 5.B BIL BIL 9.kl DAN 9.kl

 

ØM, Ömer Agirman
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 2.kl IDR GÅRD
8.55 – 9.40
9.55 – 10.40
11.15 – 12.00 2.kl IDR GÅRD 7.kl IDR IDR
12.00 – 12.45 2.kl IDR GÅRD 4.kl IDR IDR 7.kl IDR IDR
13.00 – 13.45 3.B IDR GÅRD 4.kl IDR IDR 6.B IDR IDR
13.45-14.30 3.B IDR GÅRD 6.B IDR IDR