Lærernes skemaer

Fra 9. august 2021

AG
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 7.kl HIS 7.kl 6.B HIS 6.B 3.kl HIS 3.kl
8.55 – 9.40 5.kl IDR IDR 3.kl IDR IDR 6.B ESP ES
9.55 – 10.40 5.kl IDR IDR 3.kl IDR IDR 6.B ESP ES
11.15 – 12.00 7.kl IDR IDR 5.kl HIS 5.kl 4.kl IDR IDR 6.A ESP ES 5.kl ESP ES
12.00 – 12.45 7.kl IDR IDR 6.A IDR IDR 4.kl IDR IDR 6.A ESP ES 5.kl ESP ES
13.00 – 13.45 9.A IDR IDR 6.A IDR IDR 8.A IDR IDR 5.kl HIS 5.kl 6.B HIS 6.B
13.45-14.30 9.A IDR IDR 8.A IDR IDR

 

AK, Amine Korkmaz
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 1.kl DAN 1.kl 1.kl DAN 1.kl 1.kl DAN 1.kl
8.55 – 9.40 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 1.kl DAN 1.kl 1.kl DAN 1.kl 1.kl DAN 1.kl
9.55 – 10.40 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 1.kl DAN 1.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl
11.15 – 12.00 1.kl DAN 1.kl 1.kl DAN 1.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl
12.00 – 12.45 1.kl DAN 1.kl 1.kl DAN 1.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl 0.kl DAN 0.kl

 

CB, Charlotte Brems
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 5.kl DAN 5.kl 6.A DAN 6.A 6.A DAN 6.A 5.kl DAN 5.kl 6.A DAN 6.A
8.55 – 9.40 5.kl DAN 5.kl 6.A DAN 6.A 6.A DAN 6.A 5.kl DAN 5.kl 6.A DAN 6.A
9.55 – 10.40 6.A DAN 6.A 6.A HÅN HÅN 5.kl DAN 5.kl 8.B HÅN HÅN 6.B HÅN HÅN
11.15 – 12.00 6.A DAN 6.A 6.A HÅN HÅN 5.kl DAN 5.kl 8.B HÅN HÅN 6.B HÅN HÅN
12.00 – 12.45 8.A HÅN HÅN 5.kl DAN 5.kl 7.kl HÅN HÅN
13.00 – 13.45 8.A HÅN HÅN 5.kl DAN 5.kl 7.kl HÅN HÅN

 

CL, Christopher Leth
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 9.B SAM 9.B 9.B HIS 9.B 8.A HIS 8.A 9.A DAN 9.A 8.B HIS 8.B
8.55 – 9.40 9.A DAN 9.A 8.A SAM 8.A 9.A SAM 9.A 9.A DAN 9.A 8.B SAM 8.B
9.55 – 10.40 9.A DAN 9.A 7.kl GEO 7.kl 9.A DAN 9.A 9.A HIS 9.A 8.A HIS 8.A
11.15 – 12.00 9.A DAN 9.A 9.A SAM 9.A 7.kl GEO 7.kl
12.00 – 12.45 8.B HIS 8.B 9.B SAM 9.B 9.A DAN 9.A
13.00 – 13.45 9.A HIS 9.A 9.B HIS 9.B 9.A DAN 9.A

 

CS, CSX
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55
8.55 – 9.40 3.kl IDR IDR
9.55 – 10.40 3.kl IDR IDR
11.15 – 12.00 7.kl IDR IDR 4.kl IDR IDR
12.00 – 12.45 7.kl IDR IDR 6.B IDR IDR 4.kl IDR IDR
13.00 – 13.45 9.B IDR IDR 6.B IDR IDR 8.B IDR IDR
13.45-14.30 9.B IDR IDR 8.B IDR IDR

 

EG, Ender Güven
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 7.kl TY 7.kl 8.A TY 8.A 9.B TY 9.B 8.A TY 8.A 9.B TY 9.B
8.55 – 9.40 8.B TY 8.B 1.kl MAT 1.kl 8.B TY 8.B 8.A TY 8.A 9.B TY 9.B
9.55 – 10.40 1.kl MAT 1.kl 9.A TY 9.A 8.B TY 8.B 1.kl MAT 1.kl
11.15 – 12.00 9.A TY 9.A 1.kl MAT 1.kl 6.B TY 6.B 1.kl MAT 1.kl
12.00 – 12.45 9.A TY 9.A 7.kl TY 7.kl 5.kl TY 5.kl 6.B TY 6.B
13.00 – 13.45 6.A TY 6.A 7.kl TY 7.kl 6.A TY 6.A 5.kl TY 5.kl

 

FS, Funda Sarac
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 1.kl ENG 1.kl 5.kl ENG 5.kl 9.B ENG 9.B
8.55 – 9.40 7.kl KRI 7.kl 6.B KRI 6.B 9.B ENG 9.B
9.55 – 10.40 9.B ENG 9.B 3.kl ENG 3.kl 8.A ENG 8.A 5.kl ENG 5.kl 9.A KRI 9.A
11.15 – 12.00 3.kl ENG 3.kl 9.A ENG 9.A 8.A ENG 8.A 5.kl ENG 5.kl 8.A ENG 8.A
12.00 – 12.45 3.kl KRI 3.kl 8.B ENG 8.B 8.A KRI 8.A 9.A ENG 9.A 6.A ENG 6.A
13.00 – 13.45 8.B ENG 8.B 8.B ENG 8.B 6.A ENG 6.A 9.A ENG 9.A 6.A ENG 6.A

 

IA, IAX
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 0.kl MUS 0.kl
8.55 – 9.40 0.kl ENG 0.kl
9.55 – 10.40 0.kl IDR GÅRD
11.15 – 12.00 0.kl IDR GÅRD 0.kl BIL 0.kl
12.00 – 12.45 0.kl BIL 0.kl 2.kl IDR GÅRD 2.kl IDR GÅRD 1.kl KRI 1.kl
13.00 – 13.45 0.kl SFO 0.kl 0.kl SFO 0.kl 0.kl SFO 0.kl 0.kl SFO 0.kl 0.kl SFO 0.kl

 

IK, Ismet Korkmaz
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 6.A HIS 6.A 4.kl ENG 4.kl 7.kl DAN 7.kl 2.kl ENG 2.kl 2.kl ENG 2.kl
8.55 – 9.40 7.kl DAN 7.kl 4.kl ENG 4.kl 7.kl DAN 7.kl 4.kl KRI 4.kl
9.55 – 10.40 7.kl DAN 7.kl 9.B DAN 9.B 6.A KRI 6.A 9.B DAN 9.B 9.B KRI 9.B
11.15 – 12.00 9.B DAN 9.B 9.B DAN 9.B 9.B DAN 9.B 9.B DAN 9.B 6.A HIS 6.A
12.00 – 12.45 9.B DAN 9.B 7.kl DAN 7.kl 9.B DAN 9.B 8.B KRI 8.B
13.00 – 13.45 4.kl ENG 4.kl 7.kl DAN 7.kl 7.kl DAN 7.kl

 

JK, Jon Koldborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 8.A DAN 8.A 8.B DAN 8.B 8.B DAN 8.B 8.A DAN 8.A
8.55 – 9.40 8.A DAN 8.A 8.B DAN 8.B 8.B DAN 8.B 8.A DAN 8.A
9.55 – 10.40 8.B DAN 8.B 8.B MAT 8.B 7.kl ENG 7.kl 8.B DAN 8.B
11.15 – 12.00 8.B DAN 8.B 7.kl ENG 7.kl 8.B MAT 8.B 7.kl ENG 7.kl 8.B DAN 8.B
12.00 – 12.45 8.B MAT 8.B 8.A DAN 8.A 6.B ENG 6.B 8.A DAN 8.A 8.B MAT 8.B
13.00 – 13.45 6.B ENG 6.B 8.A DAN 8.A 6.B ENG 6.B 8.A DAN 8.A 8.B MAT 8.B

 

MA, Mahmut Korkmaz
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

 

MF, Marina Fontana
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

 

OA, Ömer Akbulut
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 5.kl NAT 5.kl 3.kl MAT 3.kl 6.B MAT 6.B 5.kl MAT 5.kl
8.55 – 9.40 5.kl IDR 5.kl 5.kl NAT 5.kl 2.kl KRI 2.kl 5.kl MAT 5.kl
9.55 – 10.40 4.kl MAT 4.kl 5.kl IDR 5.kl 6.B MAT 6.B 3.kl MAT 3.kl 5.kl KRI 5.kl
11.15 – 12.00 4.kl MAT 4.kl 6.B MAT 6.B 6.B MAT 6.B 3.kl MAT 3.kl 3.kl MAT 3.kl
12.00 – 12.45 6.B MAT 6.B 5.kl MAT 5.kl 4.kl MAT 4.kl 3.kl MAT 3.kl
13.00 – 13.45 5.kl MAT 5.kl 5.kl MAT 5.kl 4.kl MAT 4.kl 4.kl MAT 4.kl

 

PS, Peter Skjerning
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 2.kl MUS 2.kl 6.A MUS 6.A 3.kl MUS 3.kl
8.55 – 9.40 1.kl NAT 1.kl 6.B HJK HJK 2.kl MUS 2.kl
9.55 – 10.40 3.kl MUS 3.kl 1.kl MUS 1.kl 6.B HJK HJK 4.kl MUS 4.kl
11.15 – 12.00 6.B MUS 6.B 3.kl NAT 3.kl 2.kl NAT 2.kl 6.A HJK HJK 5.kl HJK HJK
12.00 – 12.45 5.kl MUS 5.kl 4.kl MUS 4.kl 1.kl MUS 1.kl 6.A HJK HJK 5.kl HJK HJK
13.00 – 13.45 2.kl SFO 2.kl 2.kl SFO 2.kl 2.kl SFO 2.kl 2.kl SFO 2.kl 2.kl SFO 2.kl

 

RA, Ramazan Akcin
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 9.A MAT 9.A 9.A MAT 9.A 9.A MAT 9.A 7.kl MAT 7.kl 9.A MAT 9.A
8.55 – 9.40 9.B MAT 9.B 9.A MAT 9.A 8.A FYS 8.A 6.A MAT 6.A 7.kl MAT 7.kl
9.55 – 10.40 8.A MAT 8.A 8.A FYS 8.A 7.kl MAT 7.kl 6.A MAT 6.A 7.kl MAT 7.kl
11.15 – 12.00 8.A MAT 8.A 8.A MAT 8.A 6.A MAT 6.A 9.B MAT 9.B
12.00 – 12.45 6.A MAT 6.A 9.B MAT 9.B 6.A MAT 6.A 8.A MAT 8.A
13.00 – 13.45 7.kl MAT 7.kl 9.B MAT 9.B 9.B MAT 9.B 8.A MAT 8.A

 

RI, RIX
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 3.kl DAN 3.kl 3.kl DAN 3.kl 2.kl DAN 2.kl 4.kl HIS 4.kl
8.55 – 9.40 3.kl DAN 3.kl 3.kl DAN 3.kl 2.kl DAN 2.kl 3.kl DAN 3.kl
9.55 – 10.40 2.kl DAN 2.kl 4.kl HIS 4.kl 2.kl DAN 2.kl 3.kl DAN 3.kl
11.15 – 12.00 2.kl DAN 2.kl 2.kl DAN 2.kl 3.kl DAN 3.kl 2.kl DAN 2.kl 2.kl DAN 2.kl
12.00 – 12.45 2.kl DAN 2.kl 3.kl DAN 3.kl 3.kl DAN 3.kl 2.kl DAN 2.kl
13.00 – 13.45 3.kl SFO 3.kl 3.kl SFO 3.kl 3.kl SFO 3.kl 3.kl SFO 3.kl 3.kl SFO 3.kl

 

RS, Rabia Sari
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 4.kl DAN 4.kl 2.kl MAT 2.kl 4.kl DAN 4.kl 0.kl MAT 0.kl 0.kl MAT 0.kl
8.55 – 9.40 4.kl DAN 4.kl 2.kl MAT 2.kl 4.kl BIL 4.kl 0.kl MAT 0.kl 0.kl MAT 0.kl
9.55 – 10.40 2.kl MAT 2.kl 4.kl DAN 4.kl 2.kl MAT 2.kl 4.kl DAN 4.kl 2.kl MAT 2.kl
11.15 – 12.00 4.kl DAN 4.kl 4.kl DAN 4.kl 4.kl DAN 4.kl
12.00 – 12.45 0.kl MAT 0.kl 4.kl DAN 4.kl
13.00 – 13.45 4.kl BIL 4.kl

 

SD, Samil Demirhan
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

 

TB, Thorkel Bering
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 8.B GEO 8.B 8.B FYS 8.B 4.kl NAT 4.kl 7.kl BIO 7.kl
8.55 – 9.40 6.A NAT 6.A 9.B GEO 9.B 9.B FYS 9.B 7.kl BIO 7.kl 9.A FYS 9.A
9.55 – 10.40 6.B NAT 6.B 6.B NAT 6.B 9.B BIO 9.B 8.A BIO 8.A 6.A NAT 6.A
11.15 – 12.00 8.B FYS 8.B 7.kl FYS 7.kl 8.A GEO 8.A 9.A GEO 9.A
12.00 – 12.45 9.A FYS 9.A 9.A BIO 9.A 7.kl FYS 7.kl 9.B FYS 9.B
13.00 – 13.45 9.A FYS 9.A 4.kl NAT 4.kl 8.B BIO 8.B 9.B FYS 9.B

 

TG, Tine Baadsgaard
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 6.B DAN 6.B 6.B DAN 6.B 6.B DAN 6.B
8.55 – 9.40 6.B DAN 6.B 6.B DAN 6.B 3.kl BIL BIL 6.B DAN 6.B
9.55 – 10.40 5.kl BIL BIL 6.A BIL BIL 8.B BIL BIL 6.B BIL BIL
11.15 – 12.00 5.kl BIL BIL 6.A BIL BIL 8.B BIL BIL 6.B BIL BIL
12.00 – 12.45 8.A BIL BIL 3.kl BIL BIL 6.B DAN 6.B 7.kl BIL BIL
13.00 – 13.45 8.A BIL BIL 6.B DAN 6.B 7.kl BIL BIL

 

ZA, Zizan Ari
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.10 – 8.55 1.kl BIL 1.kl
8.55 – 9.40 2.kl BIL 2.kl 4.kl HÅN 4.kl
9.55 – 10.40 5.kl HÅN HÅN 1.kl BIL 1.kl
11.15 – 12.00 5.kl HÅN HÅN 1.kl IDR GÅRD
12.00 – 12.45 4.kl HÅN 4.kl 2.kl BIL 2.kl 1.kl IDR GÅRD
13.00 – 13.45 1.kl SFO 1.kl 1.kl SFO 1.kl 1.kl SFO 1.kl 1.kl SFO 1.kl 1.kl SFO 1.kl